Ben je er nog niet helemaal uit of de Marketingmachine iets voor jullie is? We adviseren je graag.
Liever zelf bellen? Wij zijn bereikbaar op nummer 085 210 47 47
Liever zelf bellen? Wij zijn bereikbaar op nummer 085 210 47 47
In een inspirerend traject zetten onze Marketing Strategen een winnende roadmap neer, om marketing binnen jullie onderneming naar topniveau te trekken.
Van strategie & branding, tot aanvalsplan en duurzame organisatie van marketing binnen jullie teams. Co-created met jullie leiderschapsteam, zodat het met kracht de onderneming in kan.
* Geschikt voor ondernemers vanaf € 100k marketingbudget per jaar.
Een marketingactieplan is één ding. Het focust op de marketingacties die je wil uitvoeren om je business goals te bereiken. Die acties kan een marketeer, of een bureau, vervolgens voor je uitvoeren.
Wil je fundamenteler aan de slag met marketing? Daarvoor hebben wij het Marketing Strategy Framework in onze gereedschapskist. Het raakt alle bouwstenen die je nodig hebt voor het ontwikkelen van een gedegen marketingbeleid binnen je onderneming.
Bij elkaar vormen deze bouwstenen de totale marketing competentie binnen de onderneming. Door dit goed in kaart te brengen, kan worden gewerkt aan een complete, duurzame opzet van het marketingbeleid.
De inhoud van de Bouwstenen wordt samengevat op het canvas, waarop de roadmap visueel wordt gepresenteerd aan alle stakeholders. Zo weet iedereen in één oogopslag waar de onderneming naar toe wil en wat hiervoor de te nemen stappen zijn.
Na het uitvoeren van deze stappen, is precies duidelijk wat we wanneer moeten doen om het winnende marketingbeleid te organiseren. Indien gewenst komt hierbij ook een voorstel voor begeleiding en uitvoering van de hele Marketing Roadmap door Bambuu.
De investering voor het Marketing Strategy Framework bestaat uit een eenmalige bijdrage van € 7.950,-. Houd daarnaast rekening met ongeveer 8 uur tijd van de leden van jullie leiderschapsteam.
De investering voor begeleiding en uitvoering van de Marketing Roadmap door Bambuu is afhankelijk van hetgeen er moet gebeuren. Uitgangspunt is dat er globaal minimaal € 100k op jaarbasis beschikbaar is voor marketing en media.
Bambuu en Huisdierenbazaar werken sinds enkele maanden samen op het gebied van internetmarketing. We zijn zeer tevreden over de resultaten en het fijne contact. De lijnen zijn kort er er wordt uitstekend meegedacht. Keep pushing! 🚀🔥👍
Bambuu is een fijne partner die mee denkt. Het is prettig dat er korte lijnen zijn en snel geschakeld kan worden indien dit nodig is.