Ben je er nog niet helemaal uit of de Marketingmachine iets voor jullie is? We adviseren je graag.
Liever zelf bellen? Wij zijn bereikbaar op nummer 085 210 47 47
Liever zelf bellen? Wij zijn bereikbaar op nummer 085 210 47 47
Het bevat alle elementen die nodig zijn voor het bereiken en converteren van doelgroepen. Van strakke website, tot scherpe campagnes, marketing automation en heldere dashboarding.
Om de Machine te bouwen, zetten we één dag verschillende marketingspecialisten bij elkaar. Met jou erbij. Samen ontwikkelen we één dag een complete maatwerk machine. Vóór de piepers staat de hele boel online.
Hiernaast komt het advertentiebudget (brandstof...), waarover we kunnen adviseren.De hoogte van het budget is volledig afhankelijk van de sector en doelstellingen. In 80% van de gevallen beginnen we met € 500 per maand advertentiebudget.
Niet alle cases lenen zich voor een Marketing Machine in 1 dag. Wil je weten of jullie propositie ervoor in aanmerking komt? Vul de test in, dan nemen we snel contact met je op.
Bambuu en Huisdierenbazaar werken sinds enkele maanden samen op het gebied van internetmarketing. We zijn zeer tevreden over de resultaten en het fijne contact. De lijnen zijn kort er er wordt uitstekend meegedacht. Keep pushing! 🚀🔥👍
Bambuu is een fijne partner die mee denkt. Het is prettig dat er korte lijnen zijn en snel geschakeld kan worden indien dit nodig is.